Kit Vape Jac Vapour SERIES-S17 V2 Super Matte Black, 900 mAh, 1.8 ml, MTL / DTL, Rezistenta Mesh 0.8 Ohm inclusa, Proiectat in UK
Cod produs: 7495
Marca: Jac Vapour
Garantie: 6 Luni
Pret: 159.00 Lei
In stoc
Comanda acest produs
Comanda instant
Comanda
Aveti o intrebare despre acest produs? Formular informatii produs
Descriere
- Aproape 3.6 milioane de englezi folosesc acum tigara electronica in locul celei clasice
Rezervorul este usor de folosit si poate fi umplut prin partea de sus in mai putin de 10 secunde.
Potrivit atat pentru DL cat si pt MTL
Kitul include:
- 1 x baterie Jac Vapour SERIES-S17 900 mAh
- 1 x Rezervor JacVapour SERIES-S17 cu umplere pe sus
- 1 x Rezistenta MESH MTL 0.8 Ohm coil
- 1 x cablu de incărcare
- 1 x manual de utilizare
Specificații baterie
Dimensiuni: 17mm x 79.5mm
Material : otel inoxidabil + finisaj PVD
Capacitate: 900mAh
Tensiune (neregulată):
Mai mare de 3.8v: lumina verde
Intre 3.4-3.8v: lumina albastră
Intre 3.1-3.4v: lumină roșie
Mai putin de 3.1v: Lumina roșie va clipi de 10 ori, indicând faptul că bateria trebuie reincărcată
Conector: 510
Timp de încărcare: Aprox. 1 ore
Interval de rezistență: mai mare de 0,5 ohm
Vopsea PVD Ultra rezistenta
Incarcator USB Type C pentru o incarcare extrem de rapida
Specificații rezervor SERIES-S17 tank
Dimensiuni: 17mm x 51.5mm (cu tot cu mustiuc)
Materiale Oțel inoxidabil și sticlă + finisaj PVD
Interval de rezistență: mai mare 0,5 ohm